رژیم چاقی و افزایش وزن

چاقی با خوردن زیاد
رژیم چاقی

بسیاری از افراد با وجود استفاده از رژیم‌ لاغری و محدودیت‌های غذایی باز هم دچار اضافه وزن می‌شوند؛ درصورتی‌که برخی دیگر با وجود خوردن زیاد باز هم چاق نمی‌شوند! اما دلیل این عدم کاهش وزن چیست؟ چرا بعضی از افراد با وجود پرخوری باز هم نمی‌توانند وزن خود را افزایش دهند، درصورتی‌که برخی دیگر  - به قول خودشان - با خوردن آب هم چاق می‌شوند؟ در ادامه قصد داریم شما را با دلایل عدم چاقی با وجود غذا خوردن زیاد آشنا کنیم.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
راهکار مؤثر برای افزایش وزن کودک
رژیم چاقی

افزایش وزن کودک برای خیلی از والدین بسیار با اهمیت است. در واقع از آنجایی کودکان از حساس‌ترین گروه‌های سنی هستند که سلامت آن‌ها برای والدین و پزشکان مهم است. یکی از دغدغه‌های والدین به‌منظور حفظ سلامتی فرزندان خود، نرمال بودن وزن کودکان نسبت به قد آن‌ها است. به‌طورکلی با توجه به این موضوع که شاخص اصلی تعیین سلامت جسمی کودکان قد و وزن استاندارد آن‌هاست؛

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
چاقی صورت با قرص
رژیم چاقی

چاقی صورت برای خیلی‌ها موضوع مهمی است. درست است که بیشتر افراد دنبال لاغر کردن هستند، اما درباره صورت، این مسئله برعکس است. یک صورت لاغر می‌تواند تمام زیبایی‌های ظاهری فرد را زیر سؤال ببرد! از آنجایی‌که اولین چیزی که در مواجه با افراد دیده می‌شود، صورت است، چاق شدن صورت یک دغدغه و هدف مشترک برای اغلب افراد است. در این میان چاقی صورت با قرص، یکی از روش‌های معمول و پرطرفدار است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
ویژگی بهترین رژیم چاقی
رژیم چاقی

رژیم چاقی شاید در مقایسه با رژیم لاغری چندان رایج و مرسوم نباشد، اما همان‌قدر که چاقی دغدغه بسیاری از افراد است، کمبود وزن و لاغری نیز از مشکلاتی است که خیلی‌ها با آن مواجه هستند. این افراد معمولاً بدن خود را مانند خط‌کش می‌دانند و از ایده‌آل نبودن فرم بدن خود ناراضی هستند و برای حل مشکل‌شان به‌دنبال دریافت بهترین رژیم چاقی هستند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)