تغذیه سالم در دوران بارداری
رژیم دوران بارداری

تغذیه سالم در دوران بارداری یکی از عوامل مهم برای تامین سلامت مادر و جنین است. به همین جهت است که بانوان باردار باید در این دوران تغذیه سالم و ترجیحا تحت نظر یک متخصص تغذیه داشته باشند تا بتوانند علاوه بر حفظ سلامت خود، به رشد بهتر جنین نیز کمک کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با اهمیت و ویژگی‌های تغذیه سالم در بارداری بیشتر آشنا کنیم. 

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
نکات افزایش شیر مادر
رژیم دوران بارداری

شیر مادر یکی از کامل‌ترین غذاهایی است که نوزادان تا سن دو سالگی می‌توانند از آن استفاده کنند. از آنجایی‌که فواید شیر مادر برای همه شناخته شده است، اکثر مادران شیرده نیز به دنبال روشی برای افزایش میزان شیر خود هستند تا فرزندشان از مزایای کامل آن بهره‌مند شود. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با راهکارهای افزایش شیر مادر بیشتر آشنا کنیم.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
میوه های ممنوعه در دوران بارداری
رژیم دوران بارداری

باردار شدن و آمادگی مادر برای به دنیا آوردن کودک، خاص‌ترین دوران زندگی یک زن است. در این دوره توجهات به سمت فرد باردار افزایش پیدا می‌کند. شخص باردار در این دوره به دلیل تغییرات هورمونی و وجود یک موجود زنده در شکمش، دچار تغییر طبع خاصی می‌شود.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
رژیم دوران بارداری

1.عجله کردن در کاهش وزن:

خیلی از ما دنبال این هستیم که در کمترین زمان ممکن، بیشترین وزن ممکن رو کم کنیم، این هدف هرگز با رژیم­های اصولی­ همخوانی نداره، چون یک رژیم اصولی به دنبال تأمین سلامت ماست، پس با ایجاد فشارهای زیاد به بدن مخالفه و کاهش وزنی آهسته رو توصیه می­کنه.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)