عوارض استفاده از رژیم لاغری رایگان
رژیم لاغری

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از اضافه وزن رنج می‌برید، می‌‌توانید به متخصص تغذیه مراجعه کرده و از او بخواهید برای شما رژیم لاغری تنظیم کند. معمولا متخصص تغذیه با توجه به شرایط بدن شما و میزان وزنی که باید کم کنید، برای شما رژیم غذایی لاغری تنظیم می‌کند. البته برخی از افراد ممکن است به جای مراجعه به متخصص و صرف هزینه، بخواهند از رژیم‌های لاغری رایگان استفاده کنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
کاهش وزن با آب درمانی
رژیم لاغری

چاقی و اضافه وزن مشکل بیش از 60 درصد مردم کشورمان است؛ مشکلی که با راهکار مختلفی نظیر رژیم لاغری می‌توان به جنگ آن برویم. در میان رژیم‌های لاغری که وجود دارد، خیلی‌ها به رژیم آب درمانی علاقه‌مند هستند و تصور می‌کنند این روش می‌تواند مشکل چاقی و اضافه‌ وزن‌شان را برطرف کند. قطعاً در اطراف شما افراد زیادی وجود دارند که در حال رژیم گرفتن هستند یا تمایل دارند، رژیم مشخصی را انتخاب و از آن پیروی کنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
تأثیر میان وعده در رژیم لاغری
رژیم لاغری

رژیم لاغری برخلاف تصور بسیاری از افراد به معنای نخوردن نیست! رژیم لاغری باید برنامه‌ی کاملی باشد که در آن به کلیه جهات، از جمله بایدها و نبایدها توجه شود. به‌عنوان‌مثال، میان وعده در رژیم لاغری، اهمیت ویژه‌ای دارد که توجه کمتری هم به آن می‌شود. به بیانی ساده‌ و خلاصه‌تر، رژیم لاغری درباره‌ی نخوردن نیست، بلکه از صحیح خوردن و چگونه خوردن صحبت می‌کند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
رژیم پروتئین چیست
رژیم لاغری

رژیم پروتئین یکی از انواع رژیم لاغری است که این روزها برای کسانی از اضافه وزن رنج می‌برند، جذابیت پیدا کرده است. رژیم‌های لاغری نظیر «رژیم پروتئین» به‌دلیل اینکه اغلب در فضای مجازی با عنوان دریافت رژیم لاغری رایگان ارائه می‌شود، برای خیلی‌ها گزینه‌ هیجان‌انگیزی است. این رژیم لاغری همان‌طور که از نامش پیداست، بر پایه مواد غذایی پروتئینی است و منجر به کاهش احساس گرسنگی می‌شود.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)