صبحانه برای لاغری
رژیم لاغری

«کمتر بخور تا لاغر شی»

این ذهنیتی است که خیلی از افراد در مورد کاهش وزن دارند. اکثر آدم‌ها فکر می‌کنند برای اینکه لاغر شوند، باید غذای کمتری بخورند یا اینکه کلا یکی از وعده‌های غذایی‌شان را حذف کنند. برخی‌ها هم مهم‌ترین وعده را که صبحانه است، حذف می‌کنند، با این امید که بتوانند به وزن ایده‌آل‌شان برسند. غافل از اینکه حذف کردن صبحانه یک اشتباه بزرگ است که نه‌تنها کمکی به کاهش وزن نمی‌کند، بلکه به سایر جنبه‌های زندگی نیز آسیب می‌زند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
آب کردن شکم
رژیم لاغری

دکمه‌های مانتویتان بسته نمی‌شود؟ نمی‌توانید پیراهن‌های جذب بپوشید؟ در خرید شلوار به مشکل می‌خورید؟ بارها رژیم‌های مختلف گرفته‌اید اما نتوانسته‌اید از شرّ شکم‌تان راحت شوید؟

نگران نباشید؛ چاقی شکمی از آن دسته چاقی‌هایی است که خیلی از افراد درگیرش هستند. جالب است بدانید که شکم، ناحیه‌ای است که لاغر کردن آن سخت‌تر و معمولا زمان‌برتر است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
رژیم لاغری

در این مقاله قرار نیست از رژیم‌هایی صحبت کنیم که ادعا می‌کنند ظرف دو هفته شما را به اندامی کاملا متناسب می‌رسانند. رژیم‌هایی که به شما وعده لاغری سریع را می‌دهند، به هیچ عنوان اصول اصلی کاهش وزن را رعایت نمی‌کنند و عوارض شدیدی را برای شما خواهند داشت. بنابراین منظور ما از لاغری سریع، لاغری ظرف چند روز نیست؛ بلکه منظور ما، لاغری در مدت زمان مناسب و به کمک تغییر سبک زندگی است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
اثر سرمای زمستان بر کاهش وزن
رژیم لاغری

کاهش وزن و دستیابی به تناسب اندام یکی از اساسی‌ترین نیازهای زیبایی و سلامتی است. به همین دلیل است که امروزه افراد بسیار زیادی روش‌های مختلفی را برای دستیابی به وزن دلخواه خود انتخاب می‌کنند. معمولاً افرادی که قصد دارند وزن خود را کاهش دهند، به رژیم غذایی مناسب، تمرینات ورزشی تأثیرگذار و همچنین حفظ سلامتی بدن خود در طول رژیم اهمیت می‌دهند؛

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)