خوردن چه چیزهایی باعث لاغری سریع می‌شود
رژیم لاغری

اضافه ‌وزن از رایج‌ترین مشکلاتی است که متاسفانه امروزه کودکان نیز با آن درگیر هستند. استفاده از غذاهای فست‌فودی، غذا خوردن در زمان نامناسب، عدم توجه به ورزش، کم‌تحرکی و... همگی از عواملی هستند که امروزه چاقی را به یک مشکل جدی تبدیل کرده‌اند. ازآنجایی‌که چاقی می‌تواند زمینه‌ای برای بیماری‌هایی نظیر دیابت، فشارخون، کلسترول و ... باشد، افرادی که دچار اضافه‌وزن هستند، به دنبال روشی مناسب برای لاغری سریع هستند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
کاهش سایز یا کاهش وزن در رژیم لاغری
رژیم لاغری

بیشتر کسانی که یک برنامه و رژیم لاغری را شروع می‌کنند، دوست دارند هر روز روی ترازو بروند تا تغییرات خود را مشاهده کنند. قطعاً کاهش وزن و پایین آمدن عدد روی ترازو باعث ایجاد حس و حال خوب در شما می‌شود، اما آیا این تمام ماجرا است؟ آیا کم نشدن وزن نشان از عمل نکردن رژیم است؟ یکی از سوالاتی که در مسئله‌ی رژیم لاغری برای بسیاری از افراد به وجود آمده این است که کاهش سایز یا کاهش وزن کدام‌یک مهم‌تر است؟

ارسال ديدگاه (1 ديدگاه)
رژیم شوک لاغری
رژیم لاغری

رژیم شوک لاغری همان‌طور که از عنوانش مشخص است، با وارد کردن شوک به بدن فرد منجر به چربی‌سوزی قوی و کاهش وزن در مدت‌زمان کوتاه می‌شود. این رژیم معمولاً به افرادی توصیه می‌شود که اضافه ‌وزن شدیدی دارند و از چاقی رنج می‌برند. از طرفی با وجود استفاده از رژیم‌های مختلف کاهش وزن، به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکرده‌اند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
آیا رژیم تخم‌ مرغ باعث لاغری می‌شود
رژیم لاغری

رژیم تخم‌ مرغ برای خیلی‌ها که علاقه به کاهش وزن و لاغری دارند، یک رژیم ناشناخته و در عین حال هیجان‌انگیز است. همان‌طور که می‌دانید تخم‌مرغ به‌تنهایی یک غذای کامل به‌حساب می‌آید که سرشار از پروتئین، ویتامین و چربی‌های سالم است. این خوراکی در کنار مواد مغذی بسیار بالا، انرژی نسبتاً پایینی دارد و همین مزیت هم باعث شده تا یکی از گزینه‌های جذاب برای افرادی باشد که می‌خواهند لاغر شده و وزن‌شان را کم کنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)