خطر چربی خون بالا
دانستنی ها

چربی خون بالا یکی از مشکلات بسیار جدی برای سلامت افراد است که امروزه بسیاری از جوانان نیز با آن مواجه می‌شوند. با وجود اهمیت توجه به چربی خون بالا، اما متأسفانه بسیاری از افراد نسبت به آن بی‌اهمیت هستند و احساس می‌کنند که بالا رفتن چربی خون طبیعی است. بنابراین هیچ مشکلی را برای آن‌ها ایجاد نخواهد کرد. درصورتی‌که چربی خون بالا می‌تواند زمینه‌ساز بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی باشد و عوارض جبران‌ناپذیری را برای فرد ایجاد کند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
10 مورد از مضرات قهوه
دانستنی ها

نوشیدنی‌های کافئین‌دار مانند قهوه از محبوبیت بسیار بالایی دارند. هرچند که برخی معتقدند این نوشیدنی‌ها ممکن است بسیار مضر باشند و به همین دلیل باید از خوردن آن‌ها پرهیز کرد. اما علاقه‌مندان این نوشیدنی تلخ باور دارند نه‌تنها قهوه از مزایای فوق‌العاده‌ای برخوردار است و بلکه هیچ ضرری را هم متوجه سلامتی انسان نمی‌کند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به این نوشیدنی علاقه‌مند هستید، بهتر است با مزایا و مضرات قهوه به‌خوبی آشنایی پیدا کنید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
خواص انواع سبوس
دانستنی ها

اگر برای درمان بسیاری از مشکلات ظاهری خود مانند ریزش مو، چاقی، لاغری و... به عطاری‌ها مراجعه کرده باشید، قطعاً با انواع سبوس آشنایی دارید. سبوس یکی از مواد غذایی بسیار شگفت‌انگیز است که از خواص بی‌نظیری برخوردار است. شاید اگر با خواص سبوس آشنایی پیدا کنید، بلافاصله برای خرید آن اقدام کنید. در بسیاری از مواقع برای بهبود سلامت جسمی خود نیازی به پزشک یا درمان‌های شیمیایی نیست.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
عوارض نخوردن صبحانه
دانستنی ها

صبحانه مهمترین وعده غذایی در طول روز برای اغلب افراد است؛ از این رو کمتر کسی وجود دارد که از اهمیت صبحانه و تاثیر آن بر حفظ سلامت بی‌اطلاع باشد. با وجود اهمیت وعده صبحانه در رژیم غذایی افراد، باز هم کسانی هستند که این وعده غذایی را بی‌اهمیت تلقی کنند و به‌سادگی از کنار آن بگذرند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)