رژیم غذایی پس از عمل بای ‌پس معده
دانستنی ها

چاقی و اضافه وزن این روزها گرفتاری و دغدغه خیلی‌هاست. بسیاری از پزشکان معتقدند که چاقی مادر بسیاری از بیماری‌ها و پایه‌ریز بسیاری از مشکلات است. روش‌های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد، مانند رژیم‌ لاغری و... اما بسیاری از افراد نیز به دلایل مختلف مانند چاقی بیش از اندازه، رو به عمل بای پس معده می‌آوردند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
فواید و مضرات رژیم گیاهخواری
دانستنی ها

امروزه بیشتر انسان‌ها متوجه شده‌اند برای اهدافی مانند لاغری یا زندگی سالم، رژیم غذایی داشته باشند. در واقع طبق نظر کارشناسان و متخصصان حوزه سلامت، بدن ما نمایشگر مواد غذایی و برنامه خوراکی ماست. پس انتخاب یک رژیم غذایی سالم و استاندارد از نان شب هم واجب‌تر است. در میان تمام رژیم‌های غذایی که امروزه به‌صورت فراوان دیده می‌شود.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
اصول پیاده‌روی صحیح در منزل
دانستنی ها

سلامتی مهمترین مسئله هر فرد در زندگی است؛ نه‌تنها برای طول عمر بیشتر بلکه برای در امان ماندن از بیماری‌ها و آسیب‌های مختلف، انسان‌ها مجبورند از سلامتی خود مراقبت کنند. مراقبت از سلامتی مانند خانه‌ای است که بر دو ستون اصلی سوار است. تغذیه‌ی مناسب و فعالیت‌های فیزیکی. توجه به این دو گزینه بسیار اهمیت دارد. پیاده‌روی یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های بدنی به‌حساب می‌آید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
رژیم غذایی و کبد چرب
دانستنی ها

کبد چرب از بیماری‌های بسیار شایع و خاموش است که متاسفانه امروزه بسیاری از افراد بدون آنکه بدانند به آن مبتلا هستند. با بررسی علائم کبد چرب و انجام آزمایش خون به‌راحتی می‌توانید میزان چربی کبد خود را متوجه شوید. ازآنجایی‌که کبد چرب بیماری‌های دیگری را به دنبال خواهد داشت، درمان آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خیلی وقت‌ها برای درمان کبد چرب نیازی نیست حتما از داروهای شیمیایی استفاده کنید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)