معرفی لیمومی


لیمومی کلینیک تخصصی و پیشرفته «موسسه علمی پژوهشی طعام اسرار»در تلگرام است که پشتوانه آن 25 سال سابقه رژیم درمانی و هزاران گزارش موفق این موسسه است. لیمومی در سال 1395 درمیان تعداد بسیاری از فعالان حوزه‌ی سلامت، لیمومی با هدف ارائه بهترین تجربه‌ی سلامتی برای ایرانیان و ارائه تجربه منحصر به فرد از یک کلینیک تغذیه‌درمانی بر بستر تلگرام آغاز به کار کرد.
این موسسه با آرمان بهره‌مندی تمام ایرانیان از علوم سنتی و مدرن (مزاج و متابولیسم) تصمیم دارد تجربه‌ای جدید از سلامتی و پیشگیری از بیماری های مختلف را برای ایرانیان به ارمغان آورد. از این رو با ارائه بهترین رژیم‌های مبتنی بر مزاج و متابولیسم و بهترین سیستم پیشرفته تاب‌آوری جمعی (افزایش انگیزه در طول رژیم) و آموزش تغذیه‌ و مزاج و روانشناسی در فضای مجازی در نظر دارد که این علوم را به صورت عملی بار دیگر بر سفره‌ی ایرانیان احیا کند.

بنیان رژیم‌های غذایی لیمومی:

  • تجربه چندهزار ساله طب سنتی
  • دانش مدرن پزشکی در زمینه سوخت و ساز و متابولیسم
  • موسسه پژوهشی با 7000 مقاله تحقیقی موسوم به «طعام اسرار»
  • تحقیقات گسترده درباره سبک زندگی و تغذیه ایرانی و مزاج و آثار غذاها و میان وعده های ایرانیان
  • دانش و تجربه دکتر روشندل
  • کادر رژیم درمانی تخصصی

رژیم های تخصصی براساس مزاج

ما با تلفیق علم مزاج با تغذیه و رژیم درمانی نوین و متابولیسم رژیم هایی ارائه میدیم که در عین پیچیدگی بسیار نتیجه بخشه! به عبارتی با استفاده از مزاج شناسی تا حدودی خصوصیات جسمی (در کل یا جزء) یک فرد و همچنین غذاها را میشناسیم و با ایجاد یک هماهنگی بین مزاج فرد و مزاج غذاها، و محاسبات متابولیسم با احاطه بیشتری، یک میزان غذای خاص ، رو به مقدار خاص و در زمان خاص و به هدف خاص به یک فرد خاص میدهیم ، اونوقت شما هم خواهید دید که در کنار تناسب اندام، احساس سلامتی ای رو تجربه میکنین که تا کنون نداشتین.

رژیم های تخصصی دوران بارداری و شیردهی

با توجه به نقش بسیار مهم تغذیه در تأمین سلامتی، ضرورت دستیابی به بهترین و مناسب ترین شیوه تغذیه در حساس ترین دوران حیات یک انسان، یعنی دوران جنینی و شیر خوارگی، به خوبی درک می شود. رژیم های دوره بارداری که توسط کادر درمان مؤسسه لیمومی تنظیم و طراحی می شود، ضمن در نظر گرفتن مسئله کنترل وزن و تعادل رشد جنین، پیشگیری از بروز کمبودهای تغذیه ای مادر و عوارضی مانند ویار، تهوع و استفراغ، فشار خون، دیابت دوران بارداری و... را نیز مورد توجه قرار می دهد.

رژیم های تخصصی کودک و نوجوان

بندرت افرادی پیدا می شوند که موازی با مشخص کردن یک متخصص اطفال برای کودک خود،اقدام به شناسایی یک متخصص تغذیه هم برای فرزند خود بنمایند. متخصصین ما با در نظر گرفتن کلیه ابعاد این دوران توانسته اند برنامه های ویژه ای را طراحی و ارائه کنند که خیال شما را از جهت سلامت جسمی،رشد و کمبودهای تغذیه ای آسوده نمایند مطمئنا شما می توانید با این حس اعتماد در طول همان ماه اول، تفاوت برنامه های ما را با آنچه که تا کنون دیده و شنیده اید احساس کنید.

تیم ما

مهدیار خرامان

مهدیار خرامان

CEO
موسی ترکمن

موسی ترکمن

Product Manager
محمد هادی منوچهری راد

محمد هادی منوچهری راد

Customer Service Manager
محمد حسین کریمی

محمد حسین کریمی

Tech Lead