آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

[مهم] ترس از شروع کردن دارم

(@dibasharifiymail-com)
عضو معتمدتر

من اصلا میترسم شروع کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۱۴:۱۰
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @dibasharifiymail-com

من اصلا میترسم شروع کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

یه کاغذ و خودکار بردار و شروع کن به نوشتن و برای خودت بنویس تو این مسیر چی باعث میشه که نتونی شروع کنی و بترسی و ممکن باشه بخاطرش از مسیر خارج شی

چرا اینو میگم؟چون دونستن اینا باعث میشه تو خودت برای خودت نقاط ضعفتو بشناسی و تبدلیش کنی به نقطه قوت و اینطوری میشی یه جنگنده ی واقعی

، اراده  و انگیزه در واقع مثل یه عضله میمونه هرچقدر که ازش استفاده کنیم اون عضله قویتر میشه ، پس با تمرین کردن از پسش برمیایم ،به نظر تو ورزش کار ها وقتی میرن باشگاه همه عضلات بدنشون قویه؟همونطور از اول؟تصور کن برای ساختن اون بدن چقدر تلاش میکنن چقد تو باشگاه ضعفشون رو میبنن در مقابل بقیه که دارن با وزنه های خیلی قوی ترین تمرین میکنن اما اونا هر روز تمرینو رها نمیکنن چون میدونن از خودشون و بدنشون چی میخوان میدونن تا تحمل نکنن قدرت مند نمیشن دقیقا همین عضله که ضعیف بوده روزی تبدیل میشه به قوی ترین قسمت بدنشون و کیف میکنن از نتیجه تلاششون

حتی هر روز یه قدم کوچیک کافیه اما لازم داریم که اون کار هر روز تکرار بشه و بیشتر و بیشتر انجام بشه با هرسختی که داره باید خودمون رو ملزوم به اون کار بکنیم ، در واقع برای خودمون یه برنامه بریزیم و خودمون رو متهعد به انجامش بدونیم همین کافیه بهت قول میدم کنار هم بتونیم حلش کنیم

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۱۶:۵۶
اشتراک: