رعایت رژیم تو مهمون...

آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

سوال [مهم] رعایت رژیم تو مهمونی رو چ کنم؟

(@طاهره)
عضو معتمدتر

وقتی مهمونی میرید چطوری رژیم رو رعایت میکنید؟ من نمیتونم واقعا

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۱۵:۴۷
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @%d8%b7%d8%a7%d9%87%d8%b1%d9%87

وقتی مهمونی میرید چطوری رژیم رو رعایت میکنید؟ من نمیتونم واقعا

نکته مهم درباره اینکه بتونیم توی موقعیتهای اینجوری کنترلش کنیم اینه که بتونیم دوستامون و نزدیکانمون رو از اهدافمون اگاه کنیم ، و اونها رو با خودمون همراه و هم مسیر کنیم تا بهمون کمک کنن ، مهمترین چیز اینه که خودمون رو دوست داشته باشیم و به خودمون اهمیت بدیم زمانی که به خودمون اهمیت بدیم دیگران هم دقیقا همین کار رو انجام میدن شاید دفعه های اول دوم سعی کنن ما رو از مسیرمون منحرف کنن که حالا یبارچیزی نمیشه هروقت رفتی خونه خودت رژیم بگیر اما وقتی ببینن که تو چقد برات مهمه بعد از یکی دوبار به حواسته های تو احترام میذارن و تسلیم میشن و میبنینی که بهت میگن شام رژیمت چیه تا ما هنوتو برات تهیه کنیم این یعنی اولین قدم از خودت شروع میشه و تا زمانی که تو خودت هنوز تو ذهنت این شکل گرفته  که تو مهمونی چیکار کنم یعنی داری برای بقیه زندگی میکنی و زمانی ک خودت برای خودت ارزش احتمال قایل نشی دیگه نمیتونی از بقیه توقع احترام گذاشتن رو داشته باشی مطمعن باش اینو بهت قول میدم اصلا سخت نیست اتفاقا بیشتر باهات همکاری میکنن وقتی بدونن چقد داری برای سلامتیت میجنگی حتی اگر بهت بگن بابا تو ک همیشه رژیمی دو روز دنیاس باور کن برای اونا گفتن این جمله همون یک لحظس و اصلااا تو ذهنشون نمیونه چون ادما دغدغه و مشکل های خودشون رو دارن به این فکر کن تو روز ها و شب هایی ک تنها بودی فقط خودتو داشتی الانم همینه فقط خودتی ک میتونی نجات بدی خودتو

ماهم کنارتیم

ولی با در نظر گرفتن موارد بالا  و ارزش قایل شدن برای خودت

اینو بدون که ما هفته ای یه وعده ازاد داریم و اصلا لازم نیست نگران باشیم که اگه رفتیم جایی چیکار باید بکنیم میتونی وعده ازادتو با روزی ک میخای مهمونی دعوت بشی جابجا کنی

صبونه باشه ناهار باشه یا شام باشه خیالم راحت به راحتی میتونی جابجا کنی

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۱۶:۵۷
اشتراک: