آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

[مهم] من تردید دارم برای شروع چیکار کنم؟

(@maedeh)
عضو معتمدتر

من تردید دارم برای شروع چیکار کنم؟

من دایناسورم

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۳۰ ۱۵:۴۶
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @maedeh

من تردید دارم برای شروع چیکار کنم؟

تا حالا دقت کردین وقتی میخواین یه کاری رو شروع کنید ذهن شما شروع میکنه به اوردن دلیل و باعث میشه شما دچار اهمال کاری بشین؟مثلا الان وقتش نیست شروع کنی بزار فلان مهمون رو بری بزار از شنبه بزار وقتی همه شرایطط زندگیت اوکی بود بد شروع کن خب حالا بیا یکم باهم شرایط زندگیمون رو در نظر بگیریم ما اومدیم تو این دنیا که زندگی کنیم و هر روزمون با دیروزمون فرق داشته باشه حتی ورزشکارهایی که تو سخت ترین شرایط دارن تمرین میکنن و تو شرایط سخت رزیم سخت رعایت میکنن اگر بری تو شرایط زندگیشون میفهمی ک اونا اصل زندگی استیبل و حال خوبی ندارن اما خواستن با این کار و ارزش قایل شدن ب خودشون اعتماد بنفسشون رو بالاتر ببرن و با بقیه مسایل زندگی پر قدرت تر کنار بیان حالا تصور کن میخای شروع بگیری ب رژیم گرفتن اما این مسال داره اذیتت میکنه اینکه از طرفی میترسی شروع کنی از طرفی اطرافیان بت میگن نمیتونی از طرفی میترسی بازم شکست بخوری حرفای منو گوش بده من خودم خیلی دیدم موفقیت رابطه ی مستقیمی با عمل داره افراد موفق همیشه در حال حرکت کردنن حتی اگر مسیرشون پر اشتباه باشه اونا شکست میخورن از شکستون درس میگیرن اما دقت کن هیچ وقت فرصتو از دست نمیدنبه نظرم بهترین فرمول موفقیت همین ادامه دادن تحت هر شرایطی اینکه اینو بپذیریم که این زندگی ماست و با باید هر روزمون رو باهاش وفق بدیم هیچ کسی ۱۰۰ کامل نیست و حتی ۱۰۰ کامل افریده نشده شده حتی یروز تو بتونی ۲۰ درصد برنامتو رعایت کنی اما همین ۲۰ درصده بهت حس قدرت ادامه دادن میشه بدون ک بهترین فرمول شکست راضی کردن ادم هاست اینکه بخوای هر کاری کنی که فقط بقیه راضی باشن بدون خودت پروندته شکستو امضا کردی

فقط بمن قول بده به خودت  به توانایی هات باور داشته باشی و به این فک کن حتی از همین لحظه هم شروع کنی باز یک روز جلو تری و بدون اینه اگر قراره برای درست شدن شرایط و شروع صبر کنی باید کل زندگیتو صبر کنی چون وقتی کارتو عقب میندازی حتی دیگ انجام دادن اون کار اسونم برات سخت میشه حتی اگر بترسی از اینکه نکنه شکست بخورم من کنارتم

ببین شکست خوردن اصلا ساخته شده که ادما بعدش موفق بشن مهم اینه بلند بشی مهم اینه دستتو بدی من به شکست اینطوری نگا کن که من دارم از همه فرصت هام استفاده میکنم و میخوام تحت هر شرایطی تلاش کنم که بهترین ورژن خودم باشم و اینو یادت باشه وقتی که خودتو باور کنی زندگی کردن رو یاد گرفتی

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۳۰ ۱۷:۱۵
اشتراک: