آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

سوال امسال کنکور دارم و موقع تست زنی انقدر استرس دارم که نمیتونم جلوی ریزه خواریمو بگیرم و باید حتما یچیزی بخورم .نمیدونم واقعا چکار باید بکنم??‍♀️

(@lindagholami-1381gmail-com)
عضو فعال

امسال کنکور دارم و موقع تست زنی انقدر استرس دارم که نمیتونم جلوی ریزه خواریمو بگیرم و باید حتما یچیزی بخورم .نمیدونم واقعا چکار باید بکنم??‍♀️

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۱۵:۰۶
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @lindagholami-1381gmail-com

امسال کنکور دارم و موقع تست زنی انقدر استرس دارم که نمیتونم جلوی ریزه خواریمو بگیرم و باید حتما یچیزی بخورم .نمیدونم واقعا چکار باید بکنم??‍♀️

لیندا عزیزم سلام

اولین پیشنهادم به شما استفاده کردن از رژیم کنکورمونه چون تو رژیم کنکور براتون همه ی این موارد لحاظ شده 

اما در کنارش برای ریزه خواری چند تا راهکار بهتون میدم 

اولین قدمی که برمیداریم اینه که چیزهایی که قبلا عادت داشتی بخوری رو فعلا تا بدنت عادت کنه نسبت به رژیم رو نخر ، این اولین قدم برای خوردن اگاهانه اس که بهش میگیم خرید اگاهانه ، و بعد از اون تمام میانوعده ها و چیزهایی که توی رژیم مجازیم بخوریم رو دم دستمون میذاریم که اگه گرسنه شدیم سراغ اونا بریم ، اما یه قولی که میتونم بهتون بدم یه نکته مثبتی گه رژیم لیمومی داره چون مقدار غذاها اصلا کم نیس باعث میشه ریزه خاری خودش کم کم قطع بشه ، یه کار خوب دیگه که میتونیم موقع گرسنگی بکنیم اینه که هر زمان دیدی گرسنه هستی و میخای بری سمت ریزه خواری قبل از هرچیز یک یا دو لیوان اب ولرم رو شروع کن جرعه جرعه خوردن ، این کار باعث میشه شیره معده ات رقیق بشه و دفع بشه و احساس گرسنکی رو ازت دور کنه ، هیچ چیزی توی این موقع اندازه اب خوردن بهت کمک نمیکنه اینو مطمین باش

و ظرف های غذاتو برای خودت جدا کن از شب قبل وعده هاتو اماده کن حتی میان وعده هاتو میوه هاتو وزن کنی و مشخص کن توی ی ظرف جدا و در طول روز فقط از همونا استفاده کن ببین دیدم ک میگم اخر شب ممکنه حتی اضافه هم بیاری

و یادت نره اینو هیچ وقت کنکور واقعا تمام مسیر تو نیست و تعیین کننده نیست حواست بیشتر به خودت باشه تو این روزا چون مهم ترین قسمت همین وجود خودته نباید بزاری روحت بخاطر کنکور اذیت بشه 

ما کنارتیم ❤️ ❤️ 

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۶-۰۱ ۱۳:۱۴
اشتراک: