آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

[مهم] من شروع کردم اما ادامه ندادم بعد چند روز خسته میشم همش رها میکنم چیکار کنم؟

(@faatemehashemii)
عضو پر افتخار

واقعا حسودیم میشه به اونایی که پشتکار خوبی دارن 

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۱۱:۵۵
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @faatemehashemii

واقعا حسودیم میشه به اونایی که پشتکار خوبی دارن 

یه چیزی بگم بهت  فاطمه عزیزم

ببین اگر اول هدفتو مشخص کنی و انگیزتو میتونی ادامه بدی حالا انگیزه چیه؟

ببین انگیزه از احتیاج میاد الان بت توضیح میدمش

ما به عنوان یه انسان بیش ار هر چیزی به عنوان احتیاج و نیاز تعریف میشیم ایا تو میدونی احتیاجت چیه؟ببین احتیاجه که در ما دو تا چیز به وجود میاره انگیزه و هدف یعنی روزی که من دیدم کثیفم انگیزه پیدا کردم برم حموم تمیز بشم یروزی من متوجه شدم سردمه رفتم ی لباس گرم پوشیدم تا گرمم بشه در نتیجه وقتی میگی انگیزه ندارم اراده ندارم یعنی اون احساس فیزیکی  که روانی و اجتماعیه برای تو ضعیفه یا کلا داری انکارش میکنی ی دلیل دیگ هم وجود داره که ادما دچار این میشن که ادما همش با خودشون میگن خب اینکارو کنم که چی؟این ترسناک ترین سواله که یه ادم میتونه به خودش بگه ادما گاهی وقتا دنبال پیدا کردن یه دلیل پیچیدن برای اینکه بخوان نجات پیدا کنن ولی این مسیره خیلی سادس و شدنیه و من اینجام کمکت کنم پیدا کنی اون احتیاجت رو

حالا

میخوام این قول رو بهت بدم که این بار با همیشه فرق میکنه چراااا؟ چون هم لیمومیه و هم مارو رو کنار خودت داری ، تنها چیزی که هست اینه که اصلا نذاریارتباطتت با تیم لیمومی قطع بشه  هر زمان احساس خستگی داشتی یا دیدی داری از مسیرت خارج میشی سریع بهمون اطلاع بده تا باهم راجع بهش صحبت کنیم ببین بهت این اطمینان رو میدم اگر با ما باشی . دستتو بدی به دست ما 

ماقطعا تو رو به موفقیتت میرسونیممممممم 

مهمترین قدم برای ادامه دادن داشتن یه هدف هست و  باید با هم این هدف درونی ات رو پیدا کنی چیزی که به ما انگیزه ادامه دادن بده ، بدونی چرا اینجاییم و برای رسیدن به چی داری تلاش میکنی مسیر کاملا مشخص باشه و بدونی برای چی میخایم بجنگی ، فقط تو این مسیر حواست به این نکته باشه که وقتی داری میری تو جنگ و یه زره تنته هیچ وقت اون زره تو پشت نداره و قرار نیست تو برگردی عقب رو به جلو حرکت میکنی و ماهممم کنارتیم م وقتی داری میجنگی بهت اجازه عقب نشینی رو نمیدیم رفیق ما:)

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۱۴:۲۴
اشتراک: