من فکر میکنم ام اس ...

آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

سوال من فکر میکنم ام اس دارم کسی اینجا میدونه چیکار کنم؟

(@۲-۴)
عضو معتمد

یه سوال داشتم من احساس احساس گزگز در پاها و بازوهام دارم میخاستم ببینم باید چیکار کنم؟شما هم اینطوری شدید؟نکنه ام اس داشته باشم اخه دختر همسایمون اینطوری شده بود بنده خدا ام اس داشت

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۶-۳۰ ۱۲:۵۴
(@۲-۵)
عضو فعال تر

ارسال‌شده توسط: @۲-۴

یه سوال داشتم من احساس احساس گزگز در پاها و بازوهام دارم میخاستم ببینم باید چیکار کنم؟شما هم اینطوری شدید؟نکنه ام اس داشته باشم اخه دختر همسایمون اینطوری شده بود بنده خدا ام اس داشت

اصلا نگران نباشید لطفا تو سریع ترین زمان ممکن حتما مراجعه کنید به پزشک متخصص تا خیالتون راحت تر بشه

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۶-۳۰ ۱۳:۰۸
(@۲-۴)
عضو معتمد

ارسال‌شده توسط: @۲-۵

اصلا نگران نباشید لطفا تو سریع ترین زمان ممکن حتما مراجعه کنید به پزشک متخصص تا خیالتون راحت تر بشه

لیمومی برای ام اس هم رژیم داره؟درمان میکنه؟

پاسخنقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۶-۳۰ ۱۳:۱۲
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @۲-۵

لیمومی برای ام اس هم رژیم داره؟درمان میکنه؟

عزیزم  رعایت تغذیه درست در کنار مصرف دارو هایی  که متخصص براتون تجویز کرده کمک میکنه به بهبود شما و تو فرایند درمان شما بسیار موثره  منتهی لازمش اینه که حتما در کنارش تحت نظر پزشک متخصص باشین

و رژیم منحصر به فرد خودتون رو با توجه به شرایطتون دریافت کنید 

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۶-۳۰ ۱۳:۱۴
اشتراک: