با استرسم چیکار کنم...

آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

با استرسم چیکار کنم واقعا؟؟

(@dibasharifiymail-com)
عضو معتمدتر

همیشه ی خدا استرس دارم من خیلی ادم ماهری هستم ولی بخاطر این استرسی که نمیتونم کنترلش کنم همیشه همیشه تو مصاحبه های کاریم رد میشم واقعا نمیدونم چیکار کنم تراپی میرم میگه باید حواست حتی به تغذیت هم باشه من چیکار باید کنم؟

نقل‌قول
شروع کننده موضوع ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۷-۰۱ ۱۵:۳۹
(@azadeh)
عضو معتمد

ارسال‌شده توسط: @dibasharifiymail-com

همیشه ی خدا استرس دارم من خیلی ادم ماهری هستم ولی بخاطر این استرسی که نمیتونم کنترلش کنم همیشه همیشه تو مصاحبه های کاریم رد میشم واقعا نمیدونم چیکار کنم تراپی میرم میگه باید حواست حتی به تغذیت هم باشه من چیکار باید کنم؟

ببین منم اینطوریم اما خب فقط با خودم میگم ک تو تلاشتو کردی و الا باید فقط خودت باشی سعی نکن که متفاوت باشی و بخای عجیب غریب رفتار کنی ولی اره تراپیست راست میگه تغذیه خیلی مهمه اصلا تو وقتی روتین لایف استایلت تغییر کنه خودت متوجه میشی چقدددررر همه چیت درست میشه ناخداگاه به نظرم حالا که اومدی اینجا یه مشاوره بگیر از پشتیبان اینجا شاید تونستن کمکت کنن هوم؟

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۷-۰۱ ۱۵:۴۶
Shabnamkhameh
(@shabnamkhameh)
مدیر تالار

ارسال‌شده توسط: @dibasharifiymail-com

سلام عزیزم اول اینکه دمتون گرم واقعا که اینقدررررررررر موفق اید و تلاش میکنید برای رشدت و پیشرفتتون

بله دوست عزیزممون درست راهنمایی کردن و ماهم کنارتونیم تا با یک برنامه غذایی درست و اصولی بتونید استرستون رو کنترل کنید لطف کنید اطلاعاتتون رو بمن بدید تا من بدم همکار هام باهاتون ارتباط بگیرن و راهنماییتون کنن

پاسخنقل‌قول
ارسال‌شده : ۱۴۰۲-۰۷-۰۱ ۱۵:۴۸
اشتراک: