با خواندن این مطلب، با سریع ترین روش، اضافه وزن خود را از دست بدهید!


آنها که اضافه وزن دارند، تا عید چه کارهایی می‌ کنند؟

  • اول این که تا عید به دنبال یک برنامه‌ی غذایی فوق العاده می‌گردند و از کسانی که به نتیجه رسیده‌اند سوال می‌پرسند تا بتوانند رژیمشان را بی نقص شروع کنند؛
  • دوم این که سراغ رستوران‌ها، فودکورت ها، شیرینی فروشی ها و مهمانی ها نمی روند تا تعارف‌ها و غذاها تحریکشان نکنند،
  • سوم این که با کسانی معاشرت می کنند که از صحبت ها و پیام هایشان انرژی مثبت می گیرند و با تمام انگیزه پیش می روند تا در نوروز، رسیدن خود به آرزوی تناسب اندام و سلامتی را جشن بگیرند و از پوشیدن لباس های سایز کوچک لذت ببرند.
آنها که اضافه وزن دارند، تا عید چه کارهایی می‌ کنند؟

اما کسانی که هر یک از موارد بالا، یعنی برنامه ی غذایی خوب، حذف وسوسه‌های غذایی و افزایش انگیزه به کمک دیگران و خودشان را اجرایی نمی‌کنند، غصه می خورند؛ زیرا نمی توانند تا نوروز به ایده‌آل های خود برسند و با از دست دادن زمان، مسیر سلامتی برای آنها سخت تر از قبل می‌شود..


حالا چرا بعضی ها در این مدت به موفقیت نمی رسند؟

زیرا نزدیکی های نوروز همیشه همراه با شلوغی و فشردگی کارهاست، ترتیب برنامه ها به هم می‌ریزد،  فرصتی برای پخت وعده های رژیمی پیدا نمی شود و سرانجام برای رعایت رژیم به دردسر می افتند به همین دلیل صبح را با انگیزه شروع می کنند ولی تا شب حجم فعالیت های بالا انگیزه‌ی شان را کاهش می دهد و مقاومت آنها را در مقابل غذاهای رنگارنگ پایین می آورد و در نتیجه، رژیم شان با شکست مواجه می شود...


حالا چرا بعضی ها در این مدت به موفقیت نمی رسند؟

اما شاید با خودشان بگویند: کاش رژیم کمی راحت تر بود، کاش زودتر شروع می کردم، کاش یک راهی پیدا می کردم تا بتوانم از همه‌ی مشکلات عبور کنم، کاش یک نفر پیدا می شد که در اوج خستگی با من حرف بزند و به من انگیزه دهد، کاش اجازه داشتم هم رژیم باشم هم به اندازه ی رفع هوس غذای رستورانی بخورم، ای کاش دسترسی به دکتر و پرسیدن سوال راحت می شد... ای کاش...

این ای کاش ها یعنی خودتان خوب می دانید که یک برنامه ی صحیح و کامل اگر درست رعایت شود حتما شما را به نتیجه می رساند...


برنامه کامل غذایی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برنامه کامل غذایی 2 ویژگی بسیارمهم دارد؛ اولین ویژگیِ این برنامه سرعت بالای آن است که قطعا همه ی شما به دنبالش هستید، یعنی بتواند در سریع ترین زمان بیش‌ترین چربی را از بدن شما حذف کند، ولی چقدر سریع؟

این سرعت باید واقعی باشد نه اینکه با رژیم هایی که مناسب هیچ بدنی نیستند دنبال معجزه بگردید و درنهایت به خودتان آسیب بزنید!
برنامه کامل غذایی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

این یعنی ویژگی دوم برنامه‌ی کامل، سالم بودن آن است. زیرا اگر فقط سرعت هدف برنامه ی شما باشد نه تنها مفید نیست بلکه باعث چربی کبد، ریزش مو، افتادگی پوست، جوش و مشکلات متعدد دیگر در بدنتان می شود.

حتما شما این روزها خوب می دانید، دلیل این که خیلی از برنامه های غذایی بر اساس ذات و مزاج شما طراحی می شوند این است که هم سالم باشند هم سریع.

زیرا در این صورت خود بدن با تمام انرژی به حذف چربی ها کمک می کند و شما راحت تر و سریع تر لاغر می شوید و در کنار لاغری، بیماری های خود را درمان می کنید و سالم تر می شوید.


اگر فکر می کنید تا عید نمی شود کاری کرد پیشنهاد می کنم حتما این قسمت را از دست ندهید!

اعداد و ارقام واقعی نشان می دهند که شما در طول این 5 هفته تا نوروز می توانید 5 سانتی متر، سایز دور کمر خود را کاهش دهید و 5 کیلوگرم وزن کم کنید...
اگر فکر می کنید تا عید نمی شود کاری کرد پیشنهاد می کنم حتما این قسمت را از دست ندهید!

این میزان از تناسب اندام تا عید فوق العاده است و قطعا از همه می شنوید که چقدر تغییر کرده اید و خودتان هم تغییر را در لباس هایتان خواهید دید، لباس سایز 42 به نزدیکی سایز 39 می رسد و این یعنی یک شروعِ بی نظیر...و اما پیشنهادی که نمی توانید رد کنید...!
و اما پیشنهادی که نمی توانید رد کنید...!

پیشنهاد ویژه ی ما برای شما یک رژیم تمام عیار است، این رژیم با حداکثر سرعتی که به بدن شما آسیب نمی رساند پیش می رود و بیماری هایتان را هم بهبود می دهد، زیرا براساس مزاج و متابولیسم بدن شما طراحی شده تا مزاج شما را به همان حالت تعادل برساند، در این صورت متابولیسم به اوج خود می‌رسد و بدن خودش به چربی سوزی کمک می کند...

در کنار این برنامه ی صحیح و کامل، شما مشاورین انگیزشی دارید که به هیچ وجه نمی گذارند خسته شوید یا رژیم خود را رها کنید و هیچ سوالی را در ذهن شما بدون پاسخ رها نمی کنند، این یعنی مسیر رعایت رژیم را ما برای شما هموار می کنیم!

و اما پیشنهادی که نمی توانید رد کنید...!

و در نهایت رژیم شما با یک امکان ویژه و طلایی برای افزایش اراده و مقابله با اشتهای زیاد همراه است، به این صورت که هفته‌ای یک وعده می توانید به صورت آزاد سراغ غذاهای متنوع رستورانی بروید و هرچه می خواهید میل کنید

همه ی این نکات یعنی لیمومی به هیچ وجه نمی گذارد که دلایل شکست سایر رژیم های شما تکرار شوند...

ما این مسیر را کاملا تضمین می کنیم

هیچکس برای شکست خوردن برنامه ریزی نکرده و هیچکس هم بدون برنامه ریز به جایی نرسیده!

­ این برنامه دقیقا همان برنامه ای است که همه تا عید به دنبال آن می گردند پس همین حالا رژیم خودت را از لینک زیر شروع کن!

دریافت رژیم بر اساس مزاج و متابولیسمبرای دریافت رژیم اینجا را کلیک کنید!

   
شما می توانید مطالب علمی و نظرات و تجربه های پرهیجان کسانی که با لیمومی هم مسیر شده اند را در پیج اینستاگرام ما بخوانید و از طریق لینک آبی رنگ بیوگرافی همان صفحه، رژیم خود را دریافت کنید...منتظر شما در اینستاگرام لیمومی هستیم!برای مشاهده اینستاگرام لیمومی اینجا را کلیک کنید!

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment