کاهش وزن 8 کیلو در 3 ماه و نیم (5دوره)

اسم من سیما بشارت هست . علت اصلی چاقی من برمی گرده به شام و فست فود. من وقتی ازدواج کردم وزنم خیلی خوب بود. ابتدای ازدواجم اغلب برای شام، بیرون غذا می خوردیم و یا فست فود رو تو خونه آماده می کردم.
از طرف دیگه تحرکم هم کم شد، چون قبل از ازدواج دانشگاه می رفتم، درس می خوندم و ماهیت درسی من طوری بود که باعث میشد خیلی فعالیت کنم و تو خیابون ها زیاد قدم میزدم چون رشته ی من شهرسازی بود و برای نمونه برداری مجبور بودم زیاد قدم بزنم، برای همین وزنم همیشه نرمال بود. تا اینکه بعد از اتمام درسم، ازدواج کردم و گرفتار کم تحرکی، فست فود و زیاد خوابیدن شدم، نتیجش هم این شد که وزنم بالا رفت. البته من زود متوجه شدم و خواستم که جلوی روند اضافه وزنم رو بگیرم.هر مدلی رو که امتحان کردم نتیجه ی خوبی نداشت، باشگاه می رفتم، خودم رژیم 5 و 2 رو انجام دادم، روش کالری شماری رو انجام دادم، هیچ کدوم موفق نبودن. درسته که خیلی سخت بودن اما انگار برعکس جواب میداد.
به عنوان مثال باشگاه که می رفتم برای اینکه لاغر بشم خود مربی ها بهم برنامه غذایی می دادن ولی کلا فرم بدن من عوض شد، همه جای بدن من گنده، عضله ای و خیلی افتضاح شد. تا اینکه با شما آشنا شدم و ازتون رژیم دریافت کردم. نتیجه ی کار خیلی عالیه و خیلی هم آسونه، این طور نیست که آدم عذاب بکشه یا فشار روحی بهش وارد بشه. بعضی روزها که با همسرم پیاده بیرون میریم، بوی غذاهایی مثل کباب و فست فود به آدم میخوره، هوس می کنیم، ولی همون لحظه که خودمو کنترل میکنم، تا رسیدن به خونه هوسش میره و همون شام برنامه رو می خوریم.
من در مدت 3 ماه و نیم تونستم 8 کیلو وزن کم کنم.


دریافت رژیم بر اساس مزاج و متابولیسم برای دریافت رژیم اینجا را کلیک کنید!


سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment